CORPORATE
WELLNESS
CORPORATE
WELLNESS
У час постійного прискорення подій у людини відбувається накопичення емоційної напруги, стресу. У цих умовах жорсткого графіка ми не знаходимо час на зняття напруги, та як результат, з'являється втома та нервове перенапруження.

Сидячий, малорухливий спосіб життя негативно позначається на здоров'ї. Сьогодні вже молоді люди скаржаться на болі у спині. При первинній діагностиці виявляється зміщений таз, сколіоз, протрузії, грижі, спазм м'язів комірцевої зони, головні болі, проблеми із зором, слухом та інше.
Наявність оздоровчої програми з урахуванням потреб і бюджету вашої компанії підвищує продуктивність праці, заохочує творчий підхід та спільні інтереси, зміцнює лояльність, а також створює більш здорову й щасливу корпоративну культуру.

Ось чому ми створили платформу wellness обслуговування, яку будь-яка компанія може використовувати, щоб допомогти своїм співробітникам взяти на себе відповідальність за своє здоров'я.
Ми знаємо, що контроль особистого здоров'я є універсальним завданням.
Чи є ви глобальним підприємством або start-up, витрати на здоров'я співробітників - це інвестиції, які завжди окупаються.
Унікальність пропозиції:
Оздоровча програма
Ми налаштуємо оздоровчу програму для інтересів вашої компанії, познайомивши вас з кращими інструкторами, вчителями, цілителями, новаторами, мотиваторами та гуру в йозі, медитації, масажі, груповому фітнесі, харчуванні та інших оздоровчих напрямках.
Команда
Ми маємо в своєму розпорядженні цілий відділ кадрів для мозкового штурму, планування змін, заміни інструкторів та маркетингових матеріалів для занять. Ми знаємо, як працювати ефективно та професійно, щоб ваші співробітники отримали максимальний результат від платформи Wellness.
Оптимальність
Наша програма мінімізує кількість часу, який HR витрачає на пошук та координацію великої кількості підрядників. Весь процес обміну інформацією комп'ютеризований та ваші ресурси не будуть витрачені на відстеження та збір документів.
Унікальність
Ми завжди підберемо програму, що відповідає унікальним інтересам вашої компанії.
Кожен витрачений цент стане розумною інвестицією в персонал та загальний прибуток компанії, в результаті.

Основні послуги:
Розробка програм харчування
Офісний масаж
Мотиваційні заходи
Силові та кардіо тренування
Оцінка загального стану здоров'я
Організація та проведення бізнес турнірів й чемпіонатів
Лекції, майстер класи в форматі
well being
Підготовка до марафонів та інших змагань
Переваги:
Ми створюємо здоровий відпочинок для вас
Керування часом
Абонентське обслуговування - це достатня кількість оплаченого часу, щоб передбачити ймовірність розвитку подій та порекомендувати зважені рішення, «увійти в становище» та зробити трохи більше в найкоротші терміни.
Індивідуальний підхід
Наші концепції розвивають унікальність кожної компанії, з якою ми працюємо.
Ми враховуємо не тільки вашу внутрішню стратегію, та й заплановані результати.
Економічність витрат
Ви отримуєте цілу команду фахівців за ціною менеджера середнього рівня, мінімізуючи кількість часу, яку HR витрачає на пошук та координацію великої кількості підрядників.
Професіоналізм
У нас працюють молоді, енергійні та креативні фахівці з великим практичним досвідом роботи й творчим потенціалом.
Актуальність
Ми забезпечуємо клієнтам такий формат співпраці, який допомагає команді вивчити всі тонкощі, зрозуміти проблематику та запропонувати ряд рішень, які дадуть довгостроковий результат.
Креативність
Ми не боїмося нестандартних підходів. Одна ідея може вирішити все і ми знаємо, як бути в постійному потоці найактуальніших ідей.