Перший в Києві Плоггінг-забіг - «Гонитва за СМІТТЯМ»
6 ЧЕРВНЯ / 2018

  Українці завжди були натхненні природою. В нас є спадщина виживання, витривалості та насолоди природою, яка формує наш спосіб життя, а також наш розвиток.
  Однак, сьогодні наш головний задум - не вижити в навколишньому середовищi, а допомогти навколишньому середовищу вижити з нами.
  Якщо ви вважаєте, що різні сміттєві звалища в різних куточках нашої країни - не ваша проблема, подумайте ще раз.
  Засмічення - це глобальна і серйозна проблема. Саме тому шведи придумали простий, але ефективний спосіб впоратися з цим, викликавши бурхливу реакцію серед екологічних і спортивних рухів, - «плоггінг». І тепер він прийшов і в Україну.
  Це фітнес-тренд для людей нашої країни, і не просто з цікавості, але в разі потреби. Краса цього тренування полягає в її простоті, де вам просто потрібно взяти пару рукавичок і мішок для сміття. Здійсніть оздоровчу пробіжку по місту навколо свого кварталу і зберіть сміття на шляху. Чим більше сміття ви підбираєте, тим більше ваги ви додаєте до свого тренування, і тим більше калорій спалюється!
  2 червня, з ініціативи компанії «Sport Solutions Ukraine» відбувся перший в Києві Плоггінг-забіг - «Гонитва за СМІТТЯМ».
  Перед забігом його учасники пройшли розминку під керівництвом триразового чемпіона України зі стронгмену, Павла Гайші. А також отримали спеціальні захисні рукавички та біорозкладні пакети для збору сміття.
  Особливу подяку бажаємо висловити компаніям, які підтримали акцію та учасників забігу:
  ТМ «МОРШИНСЬКА» - за те, що не дала жадобі зломити учасників забігу.
  Компанії «Power Pro» - за те, що надала енергетичні батончики для підтримки сил учасників.
  Компанії «Service Diet» - за те, що внесла свій «внесок» смачним і, що ВАЖЛИВО, корисним вівсяним печивом.
  Окрема подяка Сергію та Олені Осипчук за участь в забігу і залучення в рух плоггерів своєї команди.
  Компанії «Світ Терезів» - за те, що допомогла здійснити контрольне зважування зібраного сміття.
  Окрема подяка Шипіну В'ячеславу та Марії, Лазаревої Юлії, Білоусової Олені, Бичкову Роману, Сизоненко Оксані і Литвиненко Тетяні за участь в забігу.
  Компанії Whirl - за своїх «підопічних», учасників збірної КНТЕУ з перетягування канату. Бронзових і срібних призерів Чемпіонату України, а саме Владу, Мішу, Антона, Юсифа і Андрія.
  Окрема подяка НПП «Голосіївський» за офіційний дозвіл на забіг і допомогу у вибопи траси.
  ГО «Всеукраїнський молодіжний рух« Let's do it, Ukraine », в особі Ксенії Ренчковской.
  А також, Анатолія Анатоліча, за участь, підтримку і за те, що надихав своїм прикладом учасників забігу.
  Всього в заході взяли участь 45 осіб. На кожній дільниці маршруту до еко-забігу приєднувалися небайдужі городяни, які, дізнавшись про суть заходу, допомагали прибирати сміття на території Голосіївського парку.
  В цілому, плоггери зібрали понад 72 кілограм сміття.
  Перший Плоггінг в Києві офіційно визнається успішним!