Проекти

Тімбілдінг в стилі ЗСЖ для торгового майданчика Комерційні та Державні закупівлі України - Zakupki.Prom.ua

Ми не можемо назвати цей захід просто «тімбілдінг». Це було щось більше. Це був взаємообмін і об'єднання позитивних енергій гостей, організаторів і всіх учасників заходу!

Завдання даного заходу була всього за кілька годин тісніше згуртувати 80 осіб з різних відділів і проектів і допомогти їм стати ще більш дружньою командою.

Це був не просто тимбилдинг, а справжній заряд бадьорості і позитиву. Кожен з учасників відпочив, розважився і навчився чомусь новому. Тут була і щира підтримка, і частка здорової самокритики, і прекрасне почуття гумору, і подолання страхів! :) А в боротьбі за перемогу учасники знайшли щось більше, ніж просто командний дух, вони відчули себе однією великою родиною!

СПАСИБІ, ДРУЗІ, ЗА ПРЕКРАСНУ КОМПАНІЮ І ЯСКРАВИЙ ДЕНЬ!

1000 днів бігу

Популяризація спорту в Україні та бігу, зокрема, - прекрасна мета! З ініціативи Андрія Остапчука, засновника першого в Україні Young Business Club, компанія Sport Solutions Ukraine, в особі Павла Гайші, надихнула близько 650 осіб підтримати Андрія в його тисячний день щоденного бігу !!! Вийшло справжнісіньке свято! Була і розминка перед забігом, і загальні веселощі. Забіг підтримала перша українка, яка зійшла на сім вершин семи континентів світу, Тетяна Яловчак! Книга Рекордів України зафіксувала новий рекорд країни - «1000 днів щоденного бігу». Дякуємо вам, друзі !! Разом ми сила!!!

Не словом, а ділом! Новий рекорд України!

Керуючий партнер компанії Sport Solutions Ukraine, Павло Гайша, в прямому сенсі, власноруч приєднався до встановлення чергового рекорду України для компанії «АВТЕК», в рамках міжнародної виставки важкої спецтехніки «Heavy Duty», і на власному прикладі демонструє, як ми можемо організувати спортивні заходи і підняти імідж компанії за рахунок потужної реклами. Хочеш, щоб і твоя компанія потрапила в книгу рекордів України і увійшла в історію? Компанія Sport Solutions Ukraine допоможе тобі в цьому! Підтримуй спортивний рух в Україні, зміцнюй імідж своєї компанії і голосно заявляй про себе!

Організація і проведення виїзного Тім білдінга

За участю відомих спортсменів України для великої юридичної компанії. Вихідні для співробітників компанії стали справжнім СЮРПРИЗОМ! Під приводом корпоративної вечірки співробітники компанії потрапили в самий справжній спортивний табір. Старший тренер, Ельдар Кабіров, наполегливо залучав гостей у всілякі спортивні змагання та ігри. Допомагала Ельдару майстер спорту міжнародного класу, багаторазова чемпіонка України і світу в категорії «Латинські танці. Формейшн », - Аліса Жігіль. Спортивно, бадьоро і весело! І тепер тільки так, адже ми - ЗА СПОРТ !!!

Залучено спонсорські інвестиції

в федерації стронгменів України для втілення спортивно масових подій по всій території України.

Залучено спонсорські кошти

для реалізації спортивних подій з пляжного волейболу.

Виїзний навчальний корпоратив за кордоном

за участю спортсменів першої величини для великої дизайнерської компанії проведений і реалізований відповідно до завдань і потреб клієнта, а саме - розвиток командного духу і згуртованість колективу.